05.09.2018

Kochani rodzice, 
Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym :D !!
Cieszymy się niezmiernie że to już wrzesień bo to oznacza że już ruszyły zapisy na nowy sezon naszych zajęć z Dramą dla dzieci :D
Serdecznie zapraszamy do dokonania zapisu wszystkich z Państwa którzy chcieliby aby ich pociechy kontynuowały przygodę z dramą oraz tych którzy dopiero poznają nasze zajęcia.
Mogą się kontaktować Państwo z nami
- telefonicznie pod nr. 535 745  
- mailowo na adres dramadladzieci@gmail.com

- lub dokonywać zapisów przez formularz znajdujący się w zakładce "zapisy" na naszej stronie.

Startujemy z naszymi zajęciami już w październiku.

Do zobaczenia !!!!

26.04.2018

Kochani,  w tym roku dni w kalendarzu ułożyły się wyjątkowo przychylnie dając nam możliwość długiego wypoczynku w okresie majówki. W związku z tym pragniemy poinformować że w dniach 30.04 - 4.05 nasze zajęcia nie odbywają się. Życzymy Wam wspaniałego wypoczynku, czy to wyjazdowego czy w najbliższej okolicy :)

02.02.2018

Idzie Luty podkuj buty i przyjdź razem ze swoją pociechą na zajęcia pokazowe :D 
Przez cały okres lutego będziemy organizować lekcje pokazowe dla rodziców dzieci które już uczęszczają na nasze zajęcia. Jest to świetna okazja do wspólnej zabawy oraz moment w którym Wasze pociechy będą mogły pochwalić się nowymi umiejętnościami i zabawami poznanymi na naszych zajęciach :D Oczywiście będzie dużo śmiechu i zero stresu. O dokładnym terminie zajęć dla Państwa grupy będą informowani Państwo mailowo.

Do zobaczenia :) 

20.12.2017

Szanowni Państwo,

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, a Święta Bożego Narodzenia upłyną wśród bliskich i zapachu choinki, a Nowy Rok obdaruje Was Pomyślnością i Szczęściem.Wszystkim z Państwa składamy Świąteczne Życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

Jednocześnie informujemy, że okres 23 grudnia – 1 stycznia to dni wolne od zajęć Act and Play. W tym okresie zajęcia nie będą prowadzone, wracamy już od 2 stycznia. 

Do zobaczenia w nowym roku!!!

Zespół Act and Play

18.09.2017

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci! Ukazał się artykuł o naszych zajęciach na łódzkiej odsłonie portalu Czas Dzieci - zapraszamy do lektury!!!

http://czasdzieci.pl/lodz/wydarzenia/id,10317417d.html

10.09.2017

Kochani,
 

Rok szkolny już się rozpoczął, my także szykujemy się do rozpoczęcia zajęć z Dramy, dlatego 

Jeśli chcielibyście, żeby Wasze dziecko rozpoczęło lub kontynuowało uczestnictwo w zajęciach z dramy Act and Play prosimy o taką informację mailowo, możecie też Państwo dokonać zapisu przez formularz na stronie internetowej, znajdujący się w zakładce "zapisy".

Im wcześniej zgłosicie Państwo chęć kontynuacji tym większe możliwości będziemy mieli dopasowania terminu zajęć do planu lekcji waszego dziecka oraz innych jego zajęć pozalekcyjnych.

Start zajęć z początkiem października!

Do zobaczenia!
 

10.04.2017

Kochani,

Pragniemy życzyć Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Tym samym chcielibyśmy poinformować że w okresie świątecznym czyli 13 - 18 kwietnia, nasze zajęcia nie odbywają się.

Do zobaczenia :D 

19.12.2016

Kochani, 

Życzymy Wam aby te Święta Bożego Narodzenia upłynęły Wam w pełnym ciepła i miłości gronie najbliższych. Odpoczynku od pędu dnia codziennego oraz aby nadchodzący rok był pełen sukcesów i radości zarówno Waszych jak i Waszych pociech :) :) 

22.11.2016

Kochani, wielkimi krokami zbliża się czas organizowania przez nas lekcji pokazowych :) Niektórzy z Was już wiedzą co to znaczy, a Ci którzy są z nami pierwszy rok będą mieli okazję się przekonać jak Wasze pociechy bawią się na naszych zajęciach, ponieważ na lekcje pokazowe zapraszamy wszystkich rodziców razem ze swoimi dziećmi :D Każdy z Was otrzyma informacje mailowo z terminem lekcji pokazowej swojej grupy.

My już nie możemy się doczekać :D 

Please reload