Białystok

Sebastian Dudała

Aktor, pedagog. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie w 2013 roku. Rok później ukończył studia podyplomowe na kierunku Psychologia Pozytywna w wychowaniu dzieci i młodzieży na SWPS Warszawa. Jako uczestnik uczestniczył w setkach warsztatów, później mnóstwo poprowadził. Uwielbia uczyć. Jego poczucie humoru jest idealnie skrojone pod dzieci. Prowadzi też zajęcia na dużej pozytywnej energii, którą zaraża podopiecznych. Pod jego skrzydłami dobrze rozwijają się dzieci introwertyczne i zamknięte w sobie. Traktuje dzieci jako partnerów, co powoduje, że podchodzą do zajęć poważnie i szybko się rozwijają.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Łagodna 10

Szkoła Podstawowa Nr 51, ul. J.K. Kluka 11A

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza, ul. Jesienna 8

Szkoła podstawowa nr 14, ul. Pułaskiego 25

Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Dojlidy Górne 48

Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Polowa 7/1

Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Kamienna 15

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Legionowa 7

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 130zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl