Kraków

Agata Dziegieć

Agata Dziegieć

Ukończyła krakowską szkołę aktorską Lart Studio, a obecnie rozwija się dalej, studiując psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na scenę wkroczyła w wieku lat 8 i od tej pory mocno się jej trzyma. Brała udział w kilkunastu szkoleniach m.in. z improwizacji czy techniki Meisnera. Aktorstwem zajmuje się nie tylko od strony praktycznej, ale też naukowej – prowadzi badania łączące psychologię i teatr…

Dzieci cenią jej pozytywną energię i empatię, jaką im okazuje. Agata w pracy z młodymi ludźmi stara się przede wszystkim wsłuchiwać w ich potrzeby. Ważne są dla niej relacje i więź jaką tworzy grupa. Dzieci inspirują ją swoim zaangażowaniem w świat zabawy i beztroski. Wie (w końcu studiuje psychologię:), że dzieciom wystarczy trochę umiejętnie dobranych wskazówek, aby mogły rozwijać swoje kompetencje. Dlatego stara się budować im symboliczne rusztowanie, po którym będą mogły piąć się w górę. 

Weronika-Targosz-1236x1536

Weronika Targosz

Studentka logopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Uwielbia pracę z dziećmi co pokazuje zarówno na swoich zajęciach logopedycznych jak i w Dramie. Doświadczenie pracy z najmłodszymi…

...zdobywa również poprzez prowadzenie animacji dziecięcych. To właśnie dzięki nim odkryła w sobie miłość do improwizacji i wcielania się w różne role. W grupie często pełniła role lidera, ponieważ od lat lubiła łączyć ludzi i tworzyć z nimi nowe rzeczy. To właśnie te doświadczenia utwierdziły ją w fakcie, że drama dla dzieci to miejsce idealne dla niej. Weronika ma umiejętności wokalne, co daje jej duże predyspozycje do modulacji głosu, a dzieci to po prostu kochają! Bardzo ceni sobie ludzi charyzmatycznych, dlatego jej głównym celem jest wytworzenie iskierki charyzmy nawet w najmłodszych. Uważa, że to właśnie Ci mali ludzie w przyszłości zwojują świat.


Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

Szkoła Podstawowa nr 12, aleja Kijowska 3

Szkoła Podstawowa nr 18,Półkole 11 

Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64

Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Sadzawki 1

Kolegium Europejskie, ul. Ślusarska 9

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 130zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl