Kraków

Daniel Omietoński

Aktor, tancerz i reżyser. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. W swojej pracy lubi łączyć kompetencje z zakresu aktorstwa, jak i tańca, co odnosi się do cenionych technik aktorskich filmowych i teatralnych z ubiegłego wieku – docenienie roli ciała w mistrzostwie scenicznym. Prywatnie miłośnik dietetyki, sztuk walki, poppingu i mopsów :). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał dzięki licznym projektom aktorsko-tanecznym, w roli reżysera, jak i instruktora. W pracy z dziećmi ceni ich spontaniczność i energię, jednak nie zapomina również o tych mniej śmiałych. Ważnym dla niego jest partnerstwo z aktorami (również najmłodszymi) przy tworzeniu sztuk.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

Szkoła Podstawowa nr 12, aleja Kijowska 3

Szkoła Podstawowa nr 18,Półkole 11 

Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64

Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Sadzawki 1

Kolegium Europejskie, ul. Ślusarska 9

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 130zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl