Nasze zajęcia

Rozwój – rozwijają pewność siebie, wysoką samoocenę i wiarę we własne możliwości.

Aktorstwo – Nasze zajęcia opieramy o improwizację aktorską. W każdym tygodniu przychodzimy do dzieci z innym tematem (księżniczki i rycerze, świat zabawek, piraci, dżungla i.t.d.) i w obrębie tego tematu tworzymy z dziećmi improwizowane sceny, dialogi, ćwiczenia i gry, słowem – bawimy się w aktorstwo, ale wszystko jest przez dzieci improwizowane, czyli wymyślane na bieżąco. W ten sposób dzieci uczą się spontaniczności, otwartości i odwagi do proponowania swoich pomysłów – w konsekwencji stają się pewniejsze siebie.

Sprawozdania – pod koniec półrocza wysyłamy Państwu obszerne pisemne sprawozdania dotyczące pracy dzieci – piszemy jaką techniką pracujemy z dzieckiem, jakie cele udało się już nam wspólnie osiągnąć i nad czym będziemy się skupiać w dalszej perspektywie.

Wygoda dla rodziców – odbywają się w szkole a ich termin dopasowany jest do planu lekcji dzieci.

Lekcje otwarte – dwa razy do roku zapraszamy Państwa na zajęcia otwarte, podczas których możecie Państwo zaobserwować postępy jakie wasza pociecha uczyniła pracując z nami.

Energia – zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu bardzo dużej, pozytywnej energii – w tak intensywnym działaniu dzieci zapominają o swoich ograniczeniach i dokonuje się ich rozwój.

Kadra – prowadzone są przez profesjonalnych aktorów, ludzi z pasją, zaangażowanych w pracę z maluchami i wrażliwych na ich potrzeby.

Syllabus – ułożony przez nasz zespół aktorów, psychologów i pedagogów. Syllabus obejmuje wszystkie klasy szkoły podstawowej tak więc jeśli wasze dziecko rozpocznie z nami przygodę w zerówce, może ją kontynuować do klasy szóstej.

Zabawa – są dla dzieci świetną zabawą!