Obóz letni Act and Play!

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na wyjazdowy obóz letni Act and Play!

Terminy:

I turnus: 27 czerwca - 4 lipca - brak wolnych miejsc

II turnus: 9 sierpnia - 16 sierpnia - odwołany!

Program:

Nasz obóz to połączenie zajęć artystycznych z dużą ilością zabawy oraz aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Obowiązkowo oczywiście będą odbywać się zajęcia dramowe, ale na naszym obozie pójdziemy o krok dalej i wprowadzimy dzieci w świat klasycznych prób teatralnych, które będą prowadziły do wystawienia spektaklu na koniec wyjazdu. W programie znajdą się także zajęcia cyrkowe, zajęcia muzyczne, zajęcia taneczne oraz zajęcia sportowe. Podczas obozu odbędą się także leśne podchody, dyskoteki i ogniska. Nasza kadra obozowa to oczywiście nasi instruktorzy prowadzący zajęcia z Państwa dziećmi na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszym ramowym planem obozowego dnia.

Grupy wiekowe:

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13  lat, maluchy zostaną podzielone na 3 grupy wiekowe:

- 6-7 lat

- 8-9 lat

- 10-13 lat

Na obóz pojedzie łącznie 60 dzieci podzielonych na 4 grupy po 15 osób - każda grupa będzie mieć swojego wychowawcę - w tych też grupach będą odbywać się wszystkie zajęcia artystyczne.

Miejsce:

I turnus: na nasz pierwszy turnus udamy się do cichego zakątka Mazur - miejscowości Szeligi obok Ełku. Zatrzymamy się w ośrodku Selment, położonym nad spokojnym jeziorem Selmęt Wielki, w odległości 150m od plaży. Przewidujemy oczywiście kąpiele w jeziorze oraz korzystanie ze sprzętu wodnego - wszystko oczywiście pod okiem ratowników.

 

II turnus: na drugi wyjazd pojedziemy do malowniczo położonego ośrodka Jodłowy Dwór znajdującego się w sercu Gór Świętokrzyskich, na skraju puszczy Jodłowej, gdzie znajdują się m.in. baśniowa wioska, średniowieczny skansen oraz sanktuarium na Św. Krzyżu.

 

W obydwu ośrodkach dzieci mieszkać będą w pokojach 2,3 i 4 osobowych razem z rówieśnikami ze swoich grup wiekowych, każdy pokój wyposażony jest we własną łazienkę. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszych ośrodków: www.selment.com.pl oraz http://www.jodlowydwor.com.pl

Cennik:

Koszt turnusu: 1450zł

Raty: I rata – 500zł (płatna do 25 kwietnia), II rata – 500zł (płatna do 25 maja), III rata – 450zł (płatna do 25 czerwca)

Wpłata pierwszej raty jest gwarancją rezerwacji miejsca na obozie dla Państwa dziecka.

Cena zawiera:

- transport autokarem z Warszawy i z powrotem (zbiórka na Torwarze)

- zakwaterowanie

- pełne wyżywienie

- wszystkie zajęcia na miejscu

- ubezpieczenie NNW

- atrakcje jak ogniska, podchody, piesze wycieczki, dyskoteki dla dzieci

Dane do przelewu:

Act and Play Tomasz Marciniak

ul. Mickiewicza 24/9

01-551 Warszawa

nr konta: 66 2490 0005 0000 4500 5306 8375

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka.

Kontakt do nas:

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 535 075 215 oraz mailem: oboz@dramadladzieci.pl

Prowadzący:

Grześ .png

A oto kilka zdjęć z naszych poprzedniego wyjazdów:

 

Przed zgłoszeniem prosimy też zapoznać się z regulaminem obozu:

A oto formularz zgłoszeniowy: