Olsztyn

Robert Sanetra

Robert Sanetra

Robert jest aktorem, absolwentem studiów filozoficznych, a aktualnie studentem psychologii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako aktor impro oraz pedagog teatralny, zwłaszcza w zakresie teatru improwizacji. Zrealizował także wiele spektakli improwizowanych według swoich autorskich pomysłów. W swojej pracy z dziećmi oprócz wysokiej energii, która sprawia, że bierze na zajęcia baaardzo duuuużo wody (i koszulkę na zmianę) 😉 stawia akcent przede wszystkim na umiejętność słuchania, która, jego zdaniem – w dzisiejszych czasach mocno kuleje. Przyjmuje wszelkie pomysły dzieci, w tym także te najbardziej oryginalne. Stwarza dzięki temu atmosferę akceptacji każdej indywidualności pozbawionej zbędnego oceniania, które w jego ocenie, jest zbyt mocno obecne w naszych szkołach. Dzięki temu bardziej nieśmiałe dzieci oduczają się odpowiadania „pod klucz” oraz nabierają pewności siebie. Stanowi to jego główny cel podczas prowadzenia zajęć.
Prywatnie Robert jest zakochany w Polsce Wschodniej, zwłaszcza w krajobrazach Suwalszczyzny, na której pokonuje dłuuugie dystanse rowerowe. Interesuje się mocno psychologią i psychoanalizą. W przyszłości myśli o pracy także jako psychoterapeuta. Marzy o własnym drewnianym domku nad jeziorem.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17

Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Jagiellońska 8

Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Wańkowicza 1

Szkoła Podstawowa nr 34, ul. Herdera 3

Szkoła Podstawowa w Rusi (filia w Bartągu) przy ul. Jeziornej 24

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 110zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta. 

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl