Ostrołęka

Kamil Załuska

Kamil Załuska

Kamil to aktor, coach i pedagog. Absolwent studium wokalno –aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Mówi o sobie – aktor śpiewający, stepujący. Uwielbia zajmować się wieloma obszarami zawodowymi od aktorstwa, wokalistykę, coaching, szkolenia, treningi, pedagogikę po zarządzanie. Zajęcia z dramy z Kamilem to duża dawka pozytywnej energii, kreatywności, okraszona porządną szczyptą dobrego humoru i śmiechu. W pracy z dziećmi skupia się na wydobywaniu z uczestników dramy pewności siebie, indywidualizmu, kreatywnego myślenia wolnego od samokrytyki. Na zajęciach Kamila nie znajdziemy rywalizacji, porównywania się to dobra zabawa, która uczy dramowicza jak być sobą, szanować siebie i innych! Przyjemne z pożytecznym z uśmiechem w roli głównej.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

SP nr 1 - ul. Fieldorfa "Nila 4/6

SP nr 4 - ul. Legionowa 17

SP nr 10 - ul. Blachnickiego 16

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 130zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl