Rzeszów

Daniel Omietoński

Aktor, tancerz i reżyser. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. W swojej pracy lubi łączyć kompetencje z zakresu…

...aktorstwa, jak i tańca, co odnosi się do cenionych technik aktorskich filmowych i teatralnych z ubiegłego wieku - docenienie roli ciała w mistrzostwie scenicznym. Prywatnie miłośnik dietetyki, sztuk walki, poppingu i mopsów :). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał dzięki licznym projektom aktorsko-tanecznym, w roli reżysera, jak i instruktora. W pracy z dziećmi ceni ich spontaniczność i energię, jednak nie zapomina również o tych mniej śmiałych. Ważnym dla niego jest partnerstwo z aktorami (również najmłodszymi) przy tworzeniu sztuk.

Joanna Maria Pruś

Absolutna fanka Teatru dla Naj-Najów i szeroko pojętej sztuki dla maluchów. Uwielbia książki o Muminkach czytane przy swojej ulubionej kawce. Zakochana w…

...

dziecięcej wyobraźni, na zajęciach z Dramy spełnia jedno ze swoich zamiłowań: kreatywne szaleństwa z dziećmi! 

Swoją pasję do aktorstwa rozwija w kilku teatrach: Teatrze Maska w Rzeszowie, Teatrze Figurki, Teatrze Ulotnym, Teatrze Fraktal i Teatrze Minimi. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na Wydziale w Białymstoku. W życiu prywatnym docenia ciepło domowego ogniska, szczęśliwa żona i mama. 

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

SP nr 10 - Dominikańska 4

SP nr 18 - ul. Błogosławionej Karoliny 21

Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Ignacego Solarza 12

Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Biskupa Józefa Pelczara 3

Szkoła Podstawowa nr 30, al. Tadeusza Rejtana 30

Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Prof. A. Krzyżanowskiego 24

Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 121a

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 130zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

535 745 545  |  535 075 215

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl