Szczecin

Kadra filii w Szczecinie:
Placówki:

Katarzyna Ogłozińska

Kasia to absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Od czasów studenckich pracuje z dziećmi udzielając korepetycji i uczestnicząc w różnych formach zajęć artystycznych. Na co dzień mama dwóch rozbrykanych synów i małej księżniczki z łatwością przenosi się w świat dziecięcej fantazji nawiązując kontakt z każdym nawet najbardziej nieśmiałym maluchem. Jako dziewczynka sama była skrytą i nieco wycofaną osobą więc za wszelką cenę pragnie wydobyć z każdego dziecka pokłady odwagi, humoru, spontaniczności i radości, bo wie ile satysfakcji daje przezwyciężenie własnych słabości.

Kasia nie umie usiedzieć na miejscu, wszędzie jej pełno, zawsze skora do zabawy i pomocy, wciąż szuka nowych wyzwań, więc na jej lekcjach na pewno nikt się nie nudzi. Już od pierwszych zajęć dzieci lgną do niej instynktownie wyczuwając sympatię i zapał do pracy.

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 315zł semestralnie. Istnieje także możliwość uiszczania płatności w ratach – w takim przypadku opłata semestralna rozbijana jest na 3 raty. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. W każdym semestrze odbywa się 15 zajęć. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku.

Kontakt:

Napisz do nas: