Szczecin

Katarzyna Ogłozińska

Kasia to absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Od czasów studenckich pracuje z dziećmi udzielając korepetycji i uczestnicząc w różnych formach zajęć artystycznych. Na co dzień mama dwóch rozbrykanych synów i małej księżniczki z łatwością przenosi się w świat dziecięcej fantazji nawiązując kontakt z każdym nawet najbardziej nieśmiałym maluchem. Jako dziewczynka sama była skrytą i nieco wycofaną osobą więc za wszelką cenę pragnie wydobyć z każdego dziecka pokłady odwagi, humoru, spontaniczności i radości, bo wie ile satysfakcji daje przezwyciężenie własnych słabości. Kasia nie umie usiedzieć na miejscu, wszędzie jej pełno, zawsze skora do zabawy i pomocy, wciąż szuka nowych wyzwań, więc na jej lekcjach na pewno nikt się nie nudzi. Już od pierwszych zajęć dzieci lgną do niej instynktownie wyczuwając sympatię i zapał do pracy.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

SP nr 3 - ul.Reymonta 23

SP nr 21 - ul. Witkiewicza 40

SP nr 48 - ul. Czorsztyńska 35
SP nr 51 - ul.Jodłowa 21
SP nr 53 - ul. Budzysza Wosia 8/9

Sp w Pilchowie - ul. Szczecińska 1A

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek - ul. Koralowa 61c

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 360 zł semestralnie. Opłaty pobieramy w systemie semestralnym, oczywiście istnieje możliwość uiszczania płatności w ratach – w takim przypadku opłata semestralna rozpijana jest na 3 raty po 120 zł. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. W każdym semestrze odbywa się 15 zajęć. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku.

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Jeśli masz pytania, napisz do nas

Kontakt:

telefon_ikona

506 007 997

mail_ikona

szczecin@dramadladzieci.pl