Szczecin

Katarzyna Ogłozińska

Kasia to absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Od czasów studenckich pracuje z dziećmi udzielając korepetycji i uczestnicząc w różnych formach zajęć artystycznych. Na co dzień mama dwóch rozbrykanych synów i małej księżniczki z łatwością przenosi się w świat dziecięcej fantazji nawiązując kontakt z każdym nawet najbardziej nieśmiałym maluchem. Jako dziewczynka sama była skrytą i nieco wycofaną osobą więc za wszelką cenę pragnie wydobyć z każdego dziecka pokłady odwagi, humoru, spontaniczności i radości, bo wie ile satysfakcji daje przezwyciężenie własnych słabości. Kasia nie umie usiedzieć na miejscu, wszędzie jej pełno, zawsze skora do zabawy i pomocy, wciąż szuka nowych wyzwań, więc na jej lekcjach na pewno nikt się nie nudzi. Już od pierwszych zajęć dzieci lgną do niej instynktownie wyczuwając sympatię i zapał do pracy.

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

SP nr 3 - ul.Reymonta 23

SP nr 21 - ul. Witkiewicza 40

SP nr 48 - ul. Czorsztyńska 35
SP nr 51 - ul.Jodłowa 21
SP nr 53 - ul. Budzysza Wosia 8/9

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa - pl. św. Ottona 1a

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - ul. Romera 2

Sp w Pilchowie - ul. Szczecińska 1A

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek - ul. Koralowa 61c

Opłaty:

Opłata za zajęcia wynosi 425 zł semestralnie. Opłaty pobieramy w systemie semestralnym, oczywiście istnieje możliwość uiszczania płatności miesięcznie – w takim przypadku opłata wynosi 10 miesięcy po 85zł. Nasz semestr zimowy trwa od września do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. W każdym semestrze odbywa się 15 zajęć. W przypadku zapisu rodzeństwa obwiązuje zniżka w wysokości 10%.

 

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązująca, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

506 007 997

mail_ikona

szczecin@dramadladzieci.pl