Trójmiasto

Krzysztofa Pawlicka

Aktorka, absolwentka Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Teatr jest jej pierwszą miłością, drugą jest filozofia, której również jest absolwentką – specjalność Interakcje Społeczne i Kooperacja.

Absolwentka po raz trzeci - pedagogiki opiekuńczej z socjoterapią 🙂 Ma doświadczenie sceniczne i przed kamerą. Działa jako instruktorka z dziećmi i z dorosłymi, doświadczona w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. W pracy z dziećmi teatr jest dla niej narzędziem rozwoju indywidualnego i grupowego. Wierzy w to, że teatr ma w sobie ogromną moc pobudzania społecznego potencjału u małych ludzi 🙂 Podczas zajęć najważniejsze jest dla niej uwolnienie kreatywności dzieci, która bywa naprawde szalona! Zależy jej na stworzeniu warunków do bezpiecznej ekspresji przy jednoczesnej dbałości o poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. Podczas zajęć mocno skupia się na trenowaniu improwizacji w parach - to świetny instrument rozwoju komunikacji i czujności na obecność drugiego człowieka. Kocha spędzać czas w naturze, jej marzeniem jest mieć dom pełen uratowanych psów i kotów. Na razie ma dwa 🙂

Kacper Kopański

Kacper jest studentem teatrologii na Uniwersytecie Gdańskim. Teatr w duszy grał mu od zawsze – od dzieciństwa aż po dziś aktywnie uczestniczy we wszelkich formach oddolnych inicjatyw teatralnych.

W zajęciach z dramy najbardziej ceni chwile, gdy widzi dzieci pochłonięte w przezabawnych postaciach, rolach oraz kiedy dają się ponieść swojej wyobraźni. Często wtedy przypomina sobie samego siebie, kiedy również „występował w scenkach” przed rodzicami i dziadkami. Najbardziej zależy mu na stworzeniu na zajęciach swobody, którą kreuje poprzez dużą ilość humoru i przyjazną, pozbawioną oceniania atmosferę. Swoją pasją do teatru i sztuki pragnie zarazić dzieci, ponieważ jego zdaniem teatr to nie tylko narzędzie służące rozwoju artystycznemu, ale także wielu innych, kluczowych umiejętności w życiu codziennym – samoświadomości, wrażliwości na siebie, emocjonalności, a także słuchania rówieśników.

Jagoda Dymczyk

Jagoda jest studentką trzeciego roku kulturoznawstwa (specjalizacja: animacja kultury). Od najmłodszych lat rozwija się artystycznie, natomiast teatr i sztuka wokalna pozostały w jej sercu najdłużej.

Imponują jej możliwości oddziaływania teatru na człowieka, a zwłaszcza tego najmłodszego. Szczególnie interesuje ją drama, również Teatr Forum i Teatr Zaangażowany Społecznie. W pracy z najmłodszymi bardzo porusza ją moment, kiedy widzi przemianę w dziecku, które z wycofanego i nieśmiałego staje się pewne siebie, kreatywne, otwarte, chętne do kontaktu z grupą i opowiadania o swojej wyobraźni. Na zajęciach skupia się na stwarzaniu komfortowej przestrzeni dla wszystkich uczestników – tych nieśmiałych, a zarazem tych bardzo pewnych siebie. Dzięki temu dzieci mają możliwość uzewnętrznienia swoich emocji, wrażliwości i mogą zapomnieć o tym jak to jest być ocenianym.

Robert Santera

Robert jest aktorem, absolwentem studiów filozoficznych, a aktualnie studentem psychologii. Posiada wieloletnie doświadczenie jako aktor impro oraz pedagog teatralny, zwłaszcza w zakresie teatru improwizacji.

Zrealizował także wiele spektakli improwizowanych według swoich autorskich pomysłów. W swojej pracy z dziećmi oprócz wysokiej energii, która sprawia, że bierze na zajęcia baaardzo duuuużo wody (i koszulkę na zmianę) 😉 stawia akcent przede wszystkim na umiejętność słuchania, która, jego zdaniem – w dzisiejszych czasach mocno kuleje. Przyjmuje wszelkie pomysły dzieci, w tym także te najbardziej oryginalne. Stwarza dzięki temu atmosferę akceptacji każdej indywidualności pozbawionej zbędnego oceniania, które w jego ocenie, jest zbyt mocno obecne w naszych szkołach. Dzięki temu bardziej nieśmiałe dzieci oduczają się odpowiadania „pod klucz” oraz nabierają pewności siebie. Stanowi to jego główny cel podczas prowadzenia zajęć.
Prywatnie Robert jest zakochany w Polsce Wschodniej, zwłaszcza w krajobrazach Suwalszczyzny, na której pokonuje dłuuugie dystanse rowerowe. Interesuje się mocno psychologią i psychoanalizą. W przyszłości myśli o pracy także jako psychoterapeuta. Marzy o własnym drewnianym domku nad jeziorem.

Robert Sanetra

Nasze placówki:

Kliknij na placówkę, aby zobaczyć w jakich szkołach prowadzimy zajęcia.

Trójmiasto

SP nr 34
ul. Cylkowskiego 1


SP nr. 53
ul. Hallera 9

SP nr 56
ul.Małomiejska 8a


SP nr 19
ul.Emilii Hoene 66

SP nr 80
ul.Opolska 9


SP nr 48
ul.Burzyńskiego 10

Opłata za zajęcia wynosi 140zł miesięcznie. Nasz semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta.

Nasz system zapisów działa w ten sposób, że najpierw tworzymy listę chętnych, a następnie w oparciu o nią ustalamy dogodny dla wszystkich zainteresowanych termin zajęć. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zajęciami zachęcamy do zapisu – jest to niezobowiązujące, a powoduje, że będziecie Państwo brani pod uwagę przy ustalaniu terminu.

Kontakt:

telefon_ikona

577 343 500

mail_ikona

kontakt@dramadladzieci.pl