Wrocław

Kadra filii we Wrocławiu:
Placówki:

 Marcin Cichoń

Marcin jest absolwentem specjalizacji teatralnej i pantomimicznej Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu, oraz Chrześcijańskiego Studium Teatru Ruchu prowadzonego przez amerykańską aktorkę i reżyserkę Kathleen Ann Thompson. Współpracuje aktorsko ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, a także współprowadzi zajęcia terapii dla dzieci przez zabawę.

Marcin uważa, że zajęcia w Act and Play świetnie się sprawdzają jako antidotum na szkolną rutynę, ponieważ w ich trakcie uczestnicy są zabierani przez niego do świata radosnej zabawy i niepohamowanej kreatywności. Tutaj są zachęcani do większej spontaniczności, ekspresji, naweygłupów.

W czasie zajęć prowadzonych przez Marcina poza serdecznością i humorem ważne jest dla niego, aby dzieci czuły się szanowane i akceptowane. Zawsze bacznie przysłuchuje się ich pomysłom, nagradza je i zachęca do odważnego dzielenia się nimi przed grupą. Takie podejście sprawia, że Marcin szybko nawiązuje pozytywną relację z dzieciakami.

Marcin posiada wysoko rozwinięte umiejętności kreowania w komiczny, przerysowany sposób postaci ze scenek naszych lekcji. Są one zawsze pełne ekspresji i wywołują mnóstwo śmiechu u dzieci. Dzięki takiemu prezentowaniu bohaterów Marcin daje uczestnikom wiele inspiracji i zachęty do tego, aby i oni śmielej budowali zarówno swoje postaci, jak i scenki. Po każdym występie Marcin daje dzieciom wzmacniający komentarz na temat tego, co przygotowały i wskazuje, co można jeszcze ulepszyć, dzięki czemu dzieci chcą dawać z siebie jeszcze więcej.

Marcinowi daje ogromną satysfakcją, gdy widzi jak jego podopieczni się rozwijają – to jak stają się coraz bardziej swobodni, otwarci, jak coraz lepiej radzą sobie z występami przed grupą, jak silniej zaczynają wierzyć w siebie, oraz skuteczniej współpracować z innymi.

Opłaty:

Opłaty za zajęcia pobieramy od Państwa w systemie miesięcznym lub semestralnym. 

Opłata miesięczna wynosi 85zł a semestralna 370zł.

Rok szkolny podzielony jest na 9 równych opłat miesięcznych lub 2 równe opłaty semestralne. W każdym semestrze odbywa się 16 zajęć, semestr zimowy trwa od października do stycznia a semestr letni od lutego do czerwca. Nasze opłaty uwzględniają już wszystkie dni wolne oraz święta. Warto też wspomnieć, że opłaty w pierwszym semestrze pobieramy od Państwa dopiero w październiku.

Mamy też zniżki dla rodzeństw uczęszczających razem na nasze zajęcia - opłata za jedno dziecko wynosi wtedy 75zł miesięcznie i 325zł semestralnie.

Napisz do nas:

Kontakt: